Aktualności

Odeszła do Pana Krysia Bracha

Do Pana odeszła seniorka ze wspólnoty Niepokalana z Gdyni sp. Krystyna Bracha.

Pogrzeb śp. Krystyny Bracha będzie we ...

Odeszła do Pana Beatka Tołwińska

11 marca 2021r. odeszła do Pana nasza siostra wspólnotowa Beatka Tołwińska.

Dla nas to wielki żal, że już nie ma je ...

Świadectwa

Formacja

Inspiracje

Wspólnoty

Bolszewo - Nasyceni Duchem Świętym

  • Konarskiego 1, Parafia Wniebowzięcia NMP w Bolszewie
  • piątek, godz. 18:45, dolny kościół

Chwaszczyno - Getsemani

  • ul. Żeromskiego 1
  • II i IV środa miesiąca, godz. 19:00, salka katechetyczna

Gdańsk-Chełm - Synaj

  • Cieszyńskiego 1, kościół pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej
  • wtorek po mszy św. o godz. 18:00 w salce św. Cecylii w dolnym kościele

Gdańsk - Effatha

  • ul.Elżbietańska 1, kościół rektorski pw. Św. Elżbiety
  • piątek, godz. 19:15 w kaplicy domowej ks. Pallotynów

Gdańsk - Nazaret

  • Słowackiego 79, kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • piątek, po mszy św. o godz. 18:00, zimą: kawiarenka parafialna, latem: salka Kardynała Wyszyńskiego

Gdańsk - Nadzieja

  • Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, kościół pw. Matki Bożej Fatimskiej
  • drugi i trzeci czwartek miesiąca, godz. 16:30, salka przy kościele (wejście od strony biura parafialnego - domofon: salka)

Gdynia - Betania

  • Ramułta 13, kościół pw. Świętego Józefa
  • środa, godz. 19:00, salka parafialna

Gdynia - Święta Rodzina

  • Chabrowa 8A, kościół pw. Matki Bożej Różańcowej
  • poniedziałek, godz. 18:30, salka przy kościele, po mszy świętej

Gdynia - Góra Tabor

  • Ujejskiego 40, kościół pw. Św. Antoniego
  • czwartek, godz. 19:00, salka parafialna po mszy św. o godz. 18:00

Gdynia - Siloe

  • Portowa 2, kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. Piotra Rybaka
  • poniedziałek, godz. 19:00, w salce parafialnej

Gdynia-Witomino - Niepokalana

  • Hodowlana 3, kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Niepokalanego poczęcia NMP
  • czwartek, godz. 19:00, salka domu parafialnego przy kościele

Hel - Magnificat

  • Wiejska 46, kościół pw. Bożego Ciała
  • środa, godz. 18:30, salka parafialna

Rumia - Effatha

  • Dąbrowskiego 26, kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych
  • czwartek, godz. 19:00, salka nr 2 w dolnym kościele

Sopot - Przemienienie Pańskie

  • Powstańców Warszawy 15, kościół pw. Świętego Andrzeja Boboli
  • poniedziałek, godz. 18:45, Dom Katolicki przy kościele

Sopot - Święta Rodzina

  • Kościuszki 1, kościół pw. Św. Jerzego
  • poniedziałek, godz. 19:00, salka w plebanii

Sopot - Wieczernik

  • Kujawska 50/52, parafia pw. Zesłania Ducha Świętego
  • poniedziałek, godz:18:30, salka "Wieczernik" przy kościele

Wejherowo - Jerozolima

  • ul.Narutowicza 2, kościół pw. Chrystusa Króla i Błogosławionej Alicji Kotowskiej
  • wtorek, po mszy świętej o godz. 18:00

Żukowo - Betlejem

  • 3 Maja 18, kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
  • czwartek, godz. 18:45, szkoła parafialna

Żukowo - Genezaret

  • Siostry Faustyny 1, kościół pw. Miłosierdzia Bożego
  • poniedziałek, godz. 17:45, salka w domu parafialnym po mszy św.